Velidedeoğlu Kimya
Hijyenin Yeni Adresi

Velidedeoğlu Kimya, Velidedeoğlu  Topluluğu Tüketim Ürünleri Grubunda faaliyet gösteriyor.
Kurulduğu 2002 yılından 2006 yılına kadar Velidedeoğlu  kimyasal ürünlerinin satış ve dağıtımını yaptıktan sonra 2011 yılında BSÇ üretim ile birleşerek temizlik kimyasalları ve gıda kimyasallarının satışını üstlendi. Topluluğa daha sonra katılan ortaklıklar ve dış kuruluşlarla yapılan dağıtım anlaşmaları çerçevesinde Velidedeoğlu Kimya, bugün profesyonel temizlik ürünleri ve özel kimyasal ürünleri kategorilerinde faaliyet gösteriyor.
Velidedeoğlu Kimya bünyesinde profesyonel temizlik ve hijyen alanında Velidedeoğlu Kimya Endüstriyel, işletmeye komple hijyen çözümleri sunmak için müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri, tek bir elden sunuyor. Müşteri beklenti ve taleplerini eksiksiz karşılamak amacıyla tüm satış ve danışmanlık faaliyetlerini bir arada sunan Velidedeoğlu Kimya sarf malzemeleri, profesyonel kimyasal hijyen ürünleri, eğitim ve danışmanlık hizmetleri, teknik servis ile ekipmanlar olmak üzere dört ayrı grupta hizmet veriyor. Velidedeoğlu Kimya, Eğitim ve Danışmanlık hizmetlerinde VD Eğitim Platformu markaları ile yüksek kalite ve hizmet standartlarını müşterilerine sunuyor.
Profesyonel hijyen ihtiyaçlarının A’dan Z’ye tümünü yüksek kalite ve hizmet standartları ile müşterilerine sunan Velidedeoğlu Kimya, her biri kendi alanında uzmanlaşmış lider markaları ile ev dışı kullanım pazarındaki gücünü artırıyor.

Kalitemiz

Güçümüzü sizin güveninizden alarak kalitemizi sürekli artırmaktayız. Bu durum bizim gelişmemizi sağlarken sizlerin hizmet kalitesinide artırmaktadır. Eğitim ve Danışmanlık Hizmeti ile işimizin sadece kimyasal satışı olmadığını gerçek hedefimizin doğru kimyasal kullanımını sizlerle paylaşmak olduğunu biliyoruz. İddalıyız çünkü güçümüzü sizin kalitenizden alıyoruz.

 

Basında Biz

Sungurlu Devlet Hastanesi Eğitimi
Sungurlu Devlet Hastanesine Genel Hijyen Eğitimi verildi. Doğru Kimyasal kullanımı konusunda verilen eğitim hastane personellerinin kendi sağlıkları ve hasta sağlığı için kullanılan kimyasalların ne denli olması konusunda bilgi verildi.
20-12-12 -Çorum Hakimiyet Gazetesi

Çorum Devlet Hastanesi Eğitimi
Kimyasalların doğru kullanılmasında işin aslında daha kolay halledilebileceğinin yanı sıra temizlik hizmetinde çalışan arkadaşların ne kadar önemli bir iş yaptıkları da eğitim sonunda verilen katılım belgesi ilede kendi karyerlerinin otel hastane ve bir çok kurum için önemli olduğunu vurgulan eğitim personellerin yüzünü güldürdü.
20-12-12 -Çorum Hakimiyet Gazetesi

Yorumlar

Çorum Devlet Hastanesi Bş.Hkm. Musa ZORLU
Hastanemiz personeline vermiş olduğunuz kaliteli eğitim ve danışmanlık hizmetinizden dolayı teşekkür ederiz.

Sungurlu Devlet Hastanesi Bş.Hkm

Metin KARA
Hastanemiz personeline vermiş olduğunuz eğitimden dolayı teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.